اطلاعات تماس

لطفا جهت دریافت مشاوره در زمینه های بهینه سازی و ارتقا رتبه وب سایت در گوگل و همچنین دریافت راه حل های بازاریابی محصولات و خدمات خود در اینترنت (دیجیتال مارکتینگ) در ساعات اداری جهت دریافت وقت مشاوره با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید.

SEO: 09372533067
Digital Marketing: 09382332097
سئوی وب سایت اصفهان - بک لینک خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

بک لینک یکی از مهمترین فاکتورهای تاثیرگزار در افزایش رتبه وب سایت در نتایج جستجو است اما مراقب بک لینک هایی که به هر نحوی که میگیرید باشید!!! اگر این بک لینک ها از اعتبار خوبی نزد گوگل برخوردار نباشند و به عبارت دیگر فاکتورهای مناسب را نداشته باشند ، نه تنها احتمال افزایش رتبه ندارید بلکه ممکن است رتبه سایت شما سقوط کند.

بک لینک خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

  1. پیج رنک سایت : هرچقدر پیج رنک سایتی که از آن بک لینک میگیرید بالاتر باشه بک لینکتون دارای ارزش بالاتریه ! البته این مقدار دیگه به اون صورت معیار بروزی نیست.
  2. تعداد ایندکس صفحات در موتورهای جستجو : هر چقدر صفحات بیشتری از سایتی که از آن لینک میگیرید ایندکس شده باشه برای شما مزیت حساب میشه و لینکتون ارزشمندتر میشه.
  3. تعداد صفحاتی که لینک شما در آن قرار میگیرد: هرچقدر توی یک وب سایت خوب لینک شما توی صفحات بیشتری باشه بهتره.
  4. مستقیم و یا غیر مستقیم بودن لینک خروجی : لینک های غیر مستقیم اصلا ارزش ندارن ! لینک های غیر مستقیم لینک هایی هستند که در سایت بصورت لینکی از خود اون سایت زده میشه مثل www.seo-esfahan.ir/go/domain.com
  5. داشتن قابلیت dofollow در مقابل nofollow : لینک هایی که nofollow باشن ارزش کمی دارن اما داشتنشون هم مفیده و تو الگوریتم جدید نباید همه لینک های دریافتی follow باشن!
  6. تعداد لینک های خروجی در صفحه : یه محاسبه ساده ریاضی انجام بدین. داخل هر صفحه نهایتا ۱۰۰ تا لینک خروجی شمارش میشه و به حساب میاد. حالا هر چه تعداد لینک های خروجی کمتر باشه درصد اعتباری که به لینک شما میرسه افزایش پیدا می کنه.
  7. نوع anchortext مورد استفاده برای لینک کردن شما : این مورد در سه جنبه باید بررسی بشه. یکی سایت هایی که از utf-8 پشتیانی نمی کنند و به بیان دیگه نمیتونید سایتتون را با یک کلمه فارسی لینک کنید و مورد دوم هم اینکه سایت هایی که بک لینک میفروشن و در تعداد کلمات هم محدودیت میزارن. مورد آخرش هم کیفیت کلمه کلیدی هست که کلمه ارزش داشته باشه.
  8. بررسی Page Authority و Domain Authority : بعد از اینکه پیج رنک دیگه به روز رسانی نشد، دو فاکتور Pa و DA که سایت MOZ -یکی از بزرگترین مراجع سئو وب سایت - ارائه کرده و داره استفاده میشه. هر چه مقدار این دو عدد که بین ۰ تا ۱۰۰ هست بیشتر باشه قطعا سایت و بک لینک با ارزشتری هست.