اطلاعات تماس

لطفا جهت دریافت مشاوره در زمینه های بهینه سازی و ارتقا رتبه وب سایت در گوگل و همچنین دریافت راه حل های بازاریابی محصولات و خدمات خود در اینترنت (دیجیتال مارکتینگ) در ساعات اداری جهت دریافت وقت مشاوره با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید.

SEO: 09372533067
Digital Marketing: 09382332097
 ارتباط بازاریابی محتوا با سئو اصفهان چیست؟

سئو یا Search Engine Optimization (بهینه‌سازی موتور جستجو) به اختصار به معنی انجام برخی فعالیت‌ها روی سایت و بهبود رتبه کلمات کلیدی هم چنین ارتقای رتبه سایت در موتورهای جستجو می باشد.

بازاریابی محتوا هم در ساده‌ترین شکل یعنی بازاریابی به وسیله محتوا.

Google AMP Accelerated Mobile Pages

گوگل به تازگی یکی از ابزار ها جدید خود، به نام AMP را در اوایل سال 2016 منتشر کرده است. با توجه به افزایش استفاده از تلفن همراه بسیاری از افراد برای دست یابی به اطلاعات دنیای وب از تلفن همراه خود استفاده می کنند و آمار استفاده از موبایل روند صعودی خود را می پیماید.

سئوی وب سایت اصفهان - بک لینک خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

بک لینک یکی از مهمترین فاکتورهای تاثیرگزار در افزایش رتبه وب سایت در نتایج جستجو است اما مراقب بک لینک هایی که به هر نحوی که میگیرید باشید!!! اگر این بک لینک ها از اعتبار خوبی نزد گوگل برخوردار نباشند و به عبارت دیگر فاکتورهای مناسب را نداشته باشند ، نه تنها احتمال افزایش رتبه ندارید بلکه ممکن است رتبه سایت شما سقوط کند.

سئو در اصفهان | بهینه سازی وب سایت در اصفهان

اصفهان ، شهری پر از جاذبه های توریسیتی و تاریخی شهری که لقب نصف جهان هم برای آن کم است چون جهانی است که در یک شهر . این شهر پر از فرصت های تجاری و سرمایه گذاری است و حال اگر این سنت به صورت اینترنتی در دسترس عموم قرار بگیرد چه درآمدی میتواند برای ساکنین این استان داشته باشد !

سئو وب سایت در اصفهان - چطور در صفحه اول گوگل باشیم و بمانیم؟

بعد از روزها و یا حتی ماه ها تلاش در سئو و بهینه سازی وب سایت ، در کلمه و یاعبارت کلیدی مورد نظرمان که احتمالا رقابت زیادی هم در آن وجود دارد، به صفحه اول گوگل رسیدیم. آیا زمان آن رسیده که با خیال راحت فقط منتظر سیل بازدیدگنندگان به وب سایتمان و کسب درآمد و سود به واسطه جایگاهی که به دست آورده ایم باشیم ؟!

سئو وب سایت اصفهان -  LSI KEYWORDS چیست ؟ ارتباط معنایی و پنهان کلمات

LSI مخفف عبارت Latent Semantic Indexing به معنای فهرست کردن معنایی پنهان کلمات و به معنای بهتر، تشخیص درست کلمات و موضوع یک صفحه است.

سئو وب سایت در اصفهان - افت سئو وب سایت

سئو یکی از بزرگترین نقاط تاریک و مبهم در بازاریابی آنلاین است. از یک سو، می‌دانیم مراحلی برای کسب رتبه در گوگل و سایر موتورهای جستجو وجود دارد. اما از سوی دیگر، مطمعناً نمی‌توانیم با الگوریمتهای گوگل بازی کنیم، چرا که در اینصورت حکم نابودی احتمالی تجارت خود را امضا کردیم.

سئو اصفهان - 4  نکته اساسی در بهینه سازی تصاویر برای سئو وب سایت

در هر طراحی سایت یا پورتال اینترنتی استفاده کردن از تصاویر بر زیبایی محیط و افزایش کارایی تاثیر خواهد داشت. با این حال بسیاری از سایت ها توجه کمی به بهینه سازی تصاویر میکنند. رعایت اصول بهینه سازی تصاویر در وب سایت دو مزیت دارد. یکی اینکه صفحات سایت شما با سرعت بیشتری بارگزاری میشود

سئو وب سایت اصفهان-چطور برای وب سایت کلمات کلیدی درستی انتخاب کنیم ؟

کلمات کلیدی عباراتی هستند که کاربران اینترنتی بنا به نیاز خود در گوگل جستجو می کنند تا شما را پیدا کنند. این قدم اهمیت بسیاری دارد چرا که اگر کلمات کلیدی اشتباهی را انتخاب کنید به فرض موفقیت سئو ، باز هم کاربرانی را هدف گرفته اید که مخاطب شما نیستند .

سئو اصفهان - آنچه درباره rel canonical باید بدانیم ؟

یکی از سوالاتی که در فرآیند سئوی وب سایت همیشه مورد بحث بوده این است که آیا باید در دامنه اصلی سایت برای جابجایی مطالب بایذ از rel canonical استفاده کنیم یا از 301 Redirect استفاده نماییم؟ اگر شما یک صفحه وب داشته باشید که می خواهید نسخه جدیدی از آن را منتشر کنید و در نسخه جدید آن ، آدرس صفحه هم تغییر پیدا میکند باید از طریق 301 Redirect این کار را انجام دهید. در واقع با این کار شما به موتورهای جستجو میگویید که مطالب قدیمی این صفحه به صفحه جدید منتقل شده است.

سئو وب سایت اصفهان - نکات کلیدی در نوشتن توضیحات متا  یا Meta description

وظیفه توضیحات متا در واقع تبلیغ و ارائه شرح مختصری ار صفحه مورد نظر در نتایج موتورهای جستجو است. این توضیحات باعث می شود جستجو کننده دیدگاهی از آنچه صفحه مورد نظرش درباره آن صحبت میکند به دست آورد. این خود نوعی بازاریابی محتواست.

سئو اصفهان -  زیر دامنه یا زیر پوشه از دید سئو (Subdomain vs Subfolder)

در سئو وب سایت همیشه سوالات و ابهاماتی راجع به subdomain و subfolder وجود دارد. یکی از سوالاتی که به فراوان پرسیده می شود این است که مطالب وب سایت را می بایست در زیردامنه ها یا در زیر پوشه ها قرار دهیم؟

- توضیحات متا meta descriptionسئو وب سایت در اصفهان و خدمات دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

توضیحات متا یا همان Meta Description توضیحاتی است که به تشریح و توضیح یک صفحه سایت میپردازد.یکی ار اهداف نوشتن و قرار دادن توضیحات متا برای موتورهای جستجو است که در هنگام ظاهر شدن صفحه مورد نظر در صفحه نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل، توضیح مختصری درباره آن صفحه به بازدید کننده ارائه نماید.

سئو اصفهان - Link Farm چیست؟ چقدر در مورد مزرعه لینک اطلاعات دارید؟

مزرعه لینک گروهی از وب سایت ها هستند که به صورت گروهی به همدیگر لینک می دهند. بیشتر مزرعه های لینک بوسیله یک سری نرم افزار به صورت اتوماتیک ساخته می شوند .گاهی تعداد آن ها به صدها وب سایت میرسد و به یکدیگر لینک می دهند. لینک فارم ها اکثرا محتوای غیرمرتبط دارند.